укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  28.08.2015  Держлікслужба України звернулась до Уряду за роз'ясненням, який на сьогодні орган здійснюватиме ліцензування господарської діяльності у сфері виробництва, оптової, роздрібної торгівлі та імпорту лікарських засобів
26 серпня 2015 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", відповідно до якої постанова Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" втратила чинність.
  27.08.2015  Уряд позбавив Держлікслужбу України повноважень органу ліцензування
У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України № 609 від 5 серпня 2015 р. "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", уряд позбавив Державну службу України з лікарських засобів повноважень органу ліцензування. Згідно постанови, органом, що буде здійснювати ці функції, визначено Державну службу з лікарських засобів і контролю за наркотиками.
  25.08.2015  Фахівці Державної служби з лікарських засобів реалізують навчальний проект Головного Фармацевтичного Інспекторату (MPI) Польщі із зміцнення потенціалу Держлікслужби України по нагляду за виробництвом та дистрибуцією лікарських засобів
Протягом місяця тривала реалізація І етапу проекту, започаткованого Головним Фармацевтичним Інспекторатом (MPI) Польщі, "Зміцнення потенціалу Державної служби України з лікарських засобів у сфері нагляду за виробництвом та дистрибуцією лікарських засобів".
НОВИНИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ УКРАЇНИ
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Міжнародні новини