укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  19.05.2015  Завершено відбір претендентів на посаду Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
Як повідомляє МОЗ України, 18 травня 2015 р. збіг термін подання резюме претендентів на посаду голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  14.05.2015  З 14 травня Держлікслужба у м. Києві працює у звичайному режимі
Державна служба України з лікарських засобів інформує суб'єктів господарювання. Після вжитих оперативних заходів Держлікслужбою України щодо забезпечення безперервності виконання функцій Держлікслужбою у м. Києві з 14 травня цей територіальний орган працює у звичайному режимі. За фактом неправомірних дій керівництва органу Міністерство охорони здоров'я України буде ініціювати проведення службового розслідування, а Державна служба України з лікарських засобів вживає відповідні заходи, зокрема, щодо надання пояснення керівництвом територіального органу причин припинення роботи служби, його попереджено про персональну відповідальність за невиконання покладених на нього повноважень відповідно до чинного законодавства.
  13.05.2015  Держлікслужба України вживає невідкладні заходи щодо забезпечення безперервної роботи Держлікслужби у м. Києві
У зв'язку з повідомленням, розміщеним на офіційному сайті Держлікслужби у м. Києві стосовно її тимчасового припинення роботи, Держлікслужба України оперативно вживає необхідні заходи щодо забезпечення безперервності виконання функцій Держлікслужбою у м. Києві. За інформацією керівництва Держлікслужби м. Києва, виконання функцій територіального органу було припинено шляхом надання працівникам відпусток без виплати заробітної плати у зв'язку з відсутністю фінансування до повного його відновлення.
НОВИНИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ УКРАЇНИ
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Міжнародні новини