укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  26.05.2016  Уряд призначив в.о. Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
  22.04.2016  З 1 cічня 2017 року паперових ліцензій не буде
1 січня 2017 року держава повністю відмовляється від паперового вигляду ліцензії. Про це повідомила начальник управління державного регулювання оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Держлік служби України Олена Речкіна, виступаючи під час Науково-практичного семінару, що відбувся 21 квітня 2016 р. на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
  18.04.2016  Погляд у майбутнє з Державною фармакопеєю України
15 квітня 2016 року у Києві відбулась Міжнародна конференція "Друге видання державної Фармакопеї України - погляд у майбутнє", організована ДП "Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів" за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та Міністерства охорони здоров'я України.
НОВИНИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ УКРАЇНИ
Держлікслужбою України доопрацьовано проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)" з урахуванням зауважень Державної регуляторної служби України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, та пропозицій, які розглядались на засіданнях робочих груп. Зазначений проект постанови в установленому порядку направлено до відповідних органів виконавчої влади.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Міжнародні новини