укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  21.10.2014  Михайло Пасічник: наше завдання - інтеграція до європейської фармацевтичної спільноти
20 жовтня 2014 року Голова Держлікслужби України під час перебування у Луцьку зустрівся з Головою Держадміністрації у Волинській області Володимиром Гунчиком та заступником Голови Волинської облдержадміністрації Світланою Мишковець. Відбулась змістовна розмова у ході якої були розглянуті питання обігу лікарських засобів на території області, контрольних функцій Держлікслужби, перспектив розвитку аптечної мережі в регіоні.
  20.10.2014  Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник: українська фармгалузь сповідує європейські цінності
20 жовтня 2014 року Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник розпочав візит до західного регіону України з відвідин Рівного та Луцька, де провів низку робочих зустрічей.
  20.10.2014  У Держпідприємництві погоджено проект наказу МОЗ "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров'я України"
Проект наказу МОЗ "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров'я України", який підготувала робоча група з питань оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами при Держлікслужбі України, вже пройшов погодження у Держпідприємництві. На сьогодні документ підготовлено до реєстрації в Міністерстві юстиції України.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ІНШІ НОВИНИ
Міжнародні новини