укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  19.09.2014  Голова Держлікслужби М.Ф.Пасічник відвідав головний клінічний госпіталь МО України
Напередодні Дня фармацевтичного працівника Голова Держлікслужби М.Ф. Пасічник і привітав фармацевтичну службу головного клінічного госпіталю МО України з професійним святом. Михайло Пасічник відзначив їхню ефективну працю у цей складний військовий час. Адже протягом проведення АТО працівники госпіталю надають усю необхідну допомогу українським військовослужбовцям, що були пораненими під час протистояння на Сході України. За цей часи тут вже пролікували сотні поранених бійців, підтримали їх морально. Михайло Францович наголосив, що фахівці госпіталю є частиною фармацевтичної спільноти України і їхню благородну працю цінує вся країна. Принагідно він подякував і усім фармацевтичним компанія, які не лишилися осторонь і надали госпіталю значну благодійну допомогу необхідними лікарськими засобами.
  19.09.2014  Вітаю з Днем фармацевтичного працівника!
Шановні друзі! Щиро вітаю вас з днем фармацевтичного працівника! Ваша наполеглива щоденна праця - запорука здоров'я і благополуччя кожного українця. Адже саме від результатів вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні. З гордістю можу констатувати: за роки незалежності України фармацевтична галузь модернізувалася, стала конкурентоспроможною, вийшла на європейський ринок та продовжує стрімко розвиватися.
  18.09.2014  Відкриття нового Центру досліджень і розробок для фармації
18 вересня 2014 Голова Держлікслужби України М.Ф.Пасічник побував на відкритті Центру досліджень і розробок фармацевтичної компанії "Артеріум". Це база для розробки новітніх ліків згідно сучасних умов належних практик, робота над створенням якої тривала близько 10 місяців. На основі дослідницького центру компанія розроблятиме новітні препарати, сучасні генерики, накопичуватиме доказову базу для виходу на нові ринки, покращуватиме якість ліків, що вже знаходяться на ринку.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ІНШІ НОВИНИ
Міжнародні новини