укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  30.09.2014  Увага! Виробники та розповсюджувачі медичних виробів!
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1410 "Про затвердження Порядку розроблення та перегляду секторальних планів ринкового нагляду, моніторингу та звітування про їх виконання" Держлікслужба України, як орган ринкового нагляду, здійснює аналіз інформації, одержаної за допомогою міжнародних, регіональних та іноземних систем повідомлення про продукцію, що становить серйозний ризик.
  30.09.2014  Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник: 100 днів відкритого діалогу
Минуло 100 днів як Михайло Пасічник заступив на посаду Голови Держлікслужби України. Ще 10 років тому він був одним з ініціаторів створення Державної служби лікарських засобів та виробів медичного призначення та став її першим очільником, працював заступником міністра охорони здоров'я. Разом з тим, Михайло Пасічник має великий підприємницький досвід - був засновником однієї з найбільших дистриб'юторських компаній та мережі аптек, а також громадського діяча - створював та очолював відомі асоціації фармацевтичних дистриб'юторів, виробників та аптечних закладів. Такий досвід дозволяє максимально оперативно та точно відреагувати на проблемні питання на ринку. Що вже вдалося зробити за перші 100 днів - Михайло Францович розповів у рамках відкритого діалогу Держлікслужби із громадськістю.
  26.09.2014  Міністерство охорони здоров'я України вийшло зі складу співзасновників газети "Ваше здоров'я"
Відповідну угоду про передачу прав співзасновника було укладено між МОЗ України та ТОВ "Редакція газети "Ваше здоров'я". Таким чином, МОЗ України свої права співзасновника передає редакції видання. Тепер газета "Ваше здоров'я", відповідно до чинного законодавства, має пройти процедуру перереєстрації друкованого засобу масової інформації та не вказувати на своїх шпальтах Міністерство охорони здоров'я України в якості співзасновника. Таке рішення викликане різними поглядами співзасновників на редакційну політику видання, упередженим та однобоким висвітленням з боку газети основних проблем сучасної української медицини, а у деяких випадках, порушенням моральних норм та правил журналістської етики. Це рішення також підтримане членами редакційної колегії газети "Ваше здоров'я".
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ІНШІ НОВИНИ
Міжнародні новини