укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  21.11.2014  "Головне завдання Держлікслужби - забезпечити українців якісними ліками легального виробництва" - Михайло Пасічник
Під час робочої поїздки у Запоріжжя Михайло Пасічник поінформував операторів ринку про проведену роботу Держлікслужби щодо заборони обігу лікарських засобів з ознаками фальсифікату. Так, Держлікслужба України спільно зі Службою безпеки України проводять роботу щодо випадку викриття неліцензійних складів і лінії по виробництву продукції із сировини "in bulk" у Харківській області, які функціонували з 2013 року. За цим фактом, Держлікслужба України тимчасово заборонила обіг лікарського засобу КАРСИЛ, таблетки, серій 2010114, 2160114, 2250114, 2320114, з маркуванням АТ "Софарма", Болгарія, АТ "Болгарська роза-Севтополіс", Болгарія та лікарського засобу ФЕСТАЛ®, драже № 20, № 100.
  21.11.2014  Держлікслужба України виконує всі вимоги Закону України "Про очищення влади"
21 листопада Голови Держлікслужби України Михайло Пасічник з робочим візитом перебуває у Запоріжжі. Під час зустрічей з суб'єктами господарювання він розповів, якими нагальними питаннями переймається служба і що вдалося зробити за 4 місяці його керування відомством.
  21.11.2014  "Створення рівних умов для всіх суб'єктів господарювання фармринку - один з пріоритетів у роботі Держлікслужби" - Михайло Пасічник
Триває дводенний робочий візит Голови Держлікслужби до Дніпропетровська та Запоріжжя. У перший день поїздки Михайло Францович провів низку зустрічей з фармацевтичною громадою регіону та керівниками територіальних відділів Держлікслужби.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ІНШІ НОВИНИ
Міжнародні новини