укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  15.09.2014  Михайло Пасічник: ми маємо створити прозорі умови для роботи всіх гравців фармринку
Напередодні Дня фармацевтичного працівника Михайло Пасічник, голови Державної служби України з лікарських засобів (далі - Держлікслужба) розповів "Щотижневику Аптека" про поточну діяльність відомства та перспективи подальшого розвитку регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів у контексті євроінтеграції України.
  12.09.2014  Затверджено перелік медичних виробів, які обкладаються 7% ПДВ
Постановою № 410 від 3 вересня 2014 р. Кабінет Міністрів України затвердив перелік медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню ПДВ за ставкою 7%. Перелік укладено за кодами згідно з УКТЗЕД. Документ опублікований в "Урядовому кур'єрі", № 165 та, відповідно набув чинності 10.09.2014 р.
  11.09.2014  Уряд України визначив перелік контролюючих органів, яким надаватиметься дозвіл Кабінету Міністрів України на проведення перевірок
Кабінет Міністрів України прийняв Постанову від 13 серпня 2014 р. № 408 "Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами". Постановою визначено, що надання дозволу Кабінету Міністрів України на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців державними інспекціями та іншими контролюючими органами за переліком згідно з додатком (за винятком перевірок стану підготовки до роботи енергетичних об'єктів суб'єктів електроенергетики та суб'єктів відносин у сфері теплопостачання) здійснюється шляхом прийняття відповідного розпорядження.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ІНШІ НОВИНИ
Міжнародні новини