укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  18.12.2014  Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі зустрівся з представниками вітчизняних фармпідприємств
17 грудня відбулася зустріч Міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі з представниками провідних вітчизняних фармпідприємств. У зустрічі також брали участь Юрій Савко заступник Міністра з питань європейської інтеграції та Михайло Пасічник Голова Державної служби України з лікарських засобів. На зустрічі обговорювались питання необхідних змін в законодавстві.
  17.12.2014  Набрав чинності наказ МОЗУ "Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі"
Набрав чинності наказ МОЗ України "Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі". Наказ спрямований на:
  16.12.2014  Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник виступив на Аптечному саміті України-2014
Голова Держлікслужби України виступив на Аптечному саміті України-2014. У своєму виступі Михайло Пасічник відзначив позитивну тенденцію щодо відкриття нових аптечних закладів. Так, за останні 5 років кількість аптек та аптечних пунктів збільшилась майже на 23 %. Нині в Україні налічується близько 7 тис. суб'єктів підприємницької діяльності, що мають ліцензію на оптову або роздрібну торгівлю ліками. На сьогодні роздрібну реалізацію ліків здійснюють 16,3 тис. аптек та понад 5 тисяч аптечних пунктів.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Міжнародні новини