укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  30.01.2015  Президент України підписав закон, яким скасовується ліцензування імпорту АФІ
30 січня Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів)».
  30.01.2015  Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів
Установчі збори для формування Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів (далі - Установчі збори) відбудуться 12 березня 2015 року о 15:00 за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 120, приміщення Державної служби України з лікарських засобів, зал засідань (к. 25).
  29.01.2015  Держлікслужба запрошує до обговорення проекту постанови КМУ щодо затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності
Держлікслужба України запрошує до обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України, якою затверджуються Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з виробництвом лікарських засобів, імпортом лікарських засобів, оптовою та роздрібною торгівлею лікарськими засобами, і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з лікарських засобів.
НОВИНИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ УКРАЇНИ
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Міжнародні новини