укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  24.10.2014  Держлікслужба України заборонила обіг лікарських засобів, підозрілих щодо фальсифікації
24.10.2014 Держлікслужба України отримала лист від Головного слідчого управління Служби безпеки України щодо викриття у м. Харкові контрабандного каналу постачання в Україну лікарських засобів "in bulk" та субстанцій з метою їх подальшої реалізації через аптечні заклади та використання у нелегальному виробництві фальсифікованих лікарських засобів на території України. Виявлені лікарські засоби та субстанції були виготовлені на підприємствах Республіки Індія під виглядом відомих європейських та індійських фармацевтичних брендів.
  22.10.2014  Вектор руху - до Європейського Союзу
Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник 21 жовтня перебував у Львові, де продовжив робочий візит до Західної України зустрічами з фармацевтичної спільнотою регіону.
  21.10.2014  Михайло Пасічник: наше завдання - інтеграція до європейської фармацевтичної спільноти
20 жовтня 2014 року Голова Держлікслужби України під час перебування у Луцьку зустрівся з Головою Держадміністрації у Волинській області Володимиром Гунчиком та заступником Голови Волинської облдержадміністрації Світланою Мишковець. Відбулась змістовна розмова у ході якої були розглянуті питання обігу лікарських засобів на території області, контрольних функцій Держлікслужби, перспектив розвитку аптечної мережі в регіоні.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ІНШІ НОВИНИ
Міжнародні новини