укр   eng  
України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
10.07.2018 Держлікслужба утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради

 

22 вересня 2018 року спливає термін 2-х річної каденції Громадської ради при Держлікслужбі. Новий склад Громадської ради формуватиметься на установчих зборах за участі представників інститутів громадянського суспільства. Відповідальність за підготовку до проведення установчих зборів покладається на ініціативну групу, склад якої затверджує Держлікслужба.

Відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 до складу ініціативної групи входять:

·         делеговані члени діючої громадської ради,

·         представники інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі громадської ради,

·         представники органу, при якому утворюється громадська рада — Держлікслужби.

Пропозиції до персонального складу ініціативної групи від представників інститутів громадянського суспільства, які не представлені у громадській раді при Держліксужбі, надсилати на адресу: rada@dls.gov.ua до 13.07.2018 р.