01.02.2013 Уряд продовжив дію Пілотного проекту по відшкодуванню вартості ліків для лікування гіпертонії

Кабінет Міністрів України прийняв рішення продовжити в 2013 році Пілотний проект з відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Відповідну постанову №  53 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. № 340” було прийнято на засіданні Уряду 30 січня.

На сьогодні в Україні майже 12 млн людей, хворих на гіпертонічну хворобу. Завдяки реалізації Пілотного проекту до кінця минулого року було зафіксовано зниження середньозваженої вартості ліків для гіпертоніків на 12%, на стільки ж відсотків збільшено споживання ліків у натуральному вигляді. В той же час в результаті комплексних заходів з реалізації проекту було додатково виявлено 2 млн 352 тис. хворих, які почали лікування.

На реалізацію проекту в 2013 році заплановано 191,6 млн. грн. за рахунок коштів, передбачених Міністерством охорони здоров’я за бюджетною програмою “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”.

Всі новини

Корисні посилання